Garmin

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Garmin

Każdy miłośnik kolarstwa wie, jak ważne jest monitorowanie wyników. Treningi mogą przebiegać w różny sposób - na efektywność wpływa samopoczucie, warunki pogodowe czy ukształtowanie terenu. Aby móc zbierać jak najwięcej danych o trasie i Twoich osiągach, wyposaż swój rower w profesjonalne akcesoria kolarskie Garmin. W ofercie posiadamy zaawansowane liczniki wyposażone w moduł GPS, które co do metra zliczą przejechany dystans oraz będą stanowiły Twoją nawigację na nowych szlakach. Taki sprzęt, jeśli jest zintegrowany z czujnikami rozmieszczonymi na rowerze, dostarczy Ci wszelkich danych o przejechanym dystansie i pomoże Ci osiągnąć wymarzony rekord!

Innowacyjne monitorowanie wydajności treningu

Akcesoria kolarskie Garmin dostępne w naszym asortymencie to oryginalne, fabrycznie nowe liczniki i czujniki, które wyposażone są w kolorowy, dotykowy wyświetlacz. Są sprzedawane w zestawie z przewodem USB, linką zabezpieczającą oraz stabilnym uchwytem, który zapewni urządzeniu odporność na wstrząsy i zabezpieczy je przed upadkiem.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry