• 95 7390619, 667101944
  • info@scott-gorzow.pl

Zawody

Przez cały rok mają Państwo możliwość wzięcia udziału w wielu imprezach, które promujemy lub organizujemy , sponsorujemy lub tylko się ścigamy 🙂 . Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie coś co okaże się interesujące i godne uwagi.

– Shimano Elite Race-seria zawodów organizowana na terenie całej Polski w wybranych salonach rowerowych we współpracy z markami Shimano oraz Elite. Formuła zawodów sprowadza się do przejechania wybranej trasy szosowej na profesjonalnym trenażerze Elite w jak najkrótszym czasie. Zawody składają się z dwóch etapów, to jest wstępnych eliminacji oraz finałów wyłaniających trzech najlepszych kolarzy. Shimano Elite Race budzi ogromne emocje z uwagi na możliwość podglądu trasy na 55 calowym telewizorze, na którym w czasie rzeczywistym są wyświetlane wszelkie dane dotyczące aktualnego przejazdu trasy jak choćby wzniesienie, aktualna prędkość czy „wykręcane” waty. Jest to niezwykle widowiskowa konkurencja ponieważ zawodnicy dosłownie „wylewają siódme poty” podczas swoich zmagań. Dostępne są konkurencje mężczyzn oraz kobiet, na najlepszych zawodników czekają wspaniałe nagrody i trofea.

– Maratony MTB FSD SPORT, Lubniewice, Krosno Odrzańskie. Zawody kolarstwa MTB, których jesteśmy współorganizatorem oraz sponsorem, maraton na który zapraszamy wszystkich entuzjastów kolarstwa MTB, wspaniała atmosfera oraz wspaniali ludzie. Zawody w Strzelcach Krajeńskich prowadzone są przez Mistrza Polski w kolarstwie przełajowym Rafała Chmiel.

– Kaczmarek Electric-maraton MTB, którym bierze udział nasz firmowy Team Salony Rowerowe Piątek. Jest to jeden z najlepszych maratonów MTB organizowanych w Polsce.

– Triathlon Ośno Lubuskie-jeden z trzech najlepszych triathlonów organizowanych w Polsce, którego jesteśmy współorganizatorem oraz sponsorem, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału.

– Maraton MTB Salzkammergut Trophy-maraton odbywający się w Austrii, w którym bierze udział nasz firmowy Team Salony Rowerowe Piątek. Jest to jeden z najcięższych 1 dniowych maratonów MTB na świecie, wszystkich czujących się na siłach i chcących zmierzyć się z samym sobą zachęcamy do wzięcia udziału.