SERWIS NART

Jesteśmy profesjonalnym serwisem narciarskim w Gorzowie Wlkp, który działa od 2016 roku. Oferujemy kompleksową obsługę sprzętu narciarskiego, aby zapewnić Ci optymalne warunki na stoku. Nasze usługi obejmują:

1. Ostrzenie krawędzi: Wykonujemy ostrzenie zarówno ręcznie, jak i maszynowo, aby zapewnić optymalną przyczepność na stoku. Nasze techniki ostrzenia są dostosowane do Twoich preferencji i umiejętności jazdy.

2. Nałożenie struktury: Jeśli ślizg Twoich nart stracił strukturę, nałożymy ją od nowa przy użyciu kamienia w maszynie Montana. Struktura wpływa na przyczepność i kontrolę podczas jazdy.

3. Naprawa uszkodzonego ślizgu: Jeśli ślizg Twoich nart ma głęboki ubytek lub widoczne uszkodzenia, wymienimy uszkodzoną część na nową i nałożymy strukturę. Nasza ekipa ma doświadczenie w naprawie różnych rodzajów uszkodzeń.

4. Smarowanie: Smarujemy Twój sprzęt maszynowo lub ręcznie, zgodnie z Twoimi preferencjami. Odpowiednie smarowanie wpływa na prędkość i kontrolę podczas jazdy.

5. Komputerowa diagnostyka i regulacja wiązań narciarskich: Przeprowadzamy diagnostykę i regulację wiązań na specjalnej maszynie WINTERSTEIGER z możliwością wydruku. Prawidłowe ustawienie wiązań minimalizuje ryzyko kontuzji. Po przeprowadzonej diagnostyce otrzymasz wydruk z parametrami testu, który może być wymagany przez ubezpieczyciela w razie wypadku na stoku.

6. Wygrzewanie: Oferujemy wygrzewanie ślizgów nart zjazdowych, nart biegowych i desek snowboardowych w specjalnej komorze ThermoBox. Proces wygrzewania zwiększa chłonność smaru, skuteczność nasycenia zoli smarem bazowym i trwałość smaru na ślizgu.

Oferujemy wiele innych usług, takich jak naprawa wiązań, wymiana krawędzi, naprawa uszkodzeń na powłoce, montaż i demontaż wiązań, oraz wiele innych. Nasza ekipa jest doświadczona i zawsze służy fachowym doradztwem.

Zapraszamy Cię do naszego serwisu wraz ze swoim sprzętem, gdzie będziemy mogli doradzić Ci, jakie konkretne zabiegi zalecamy dla Twojego sprzętu. Naszym celem jest zapewnienie Ci optymalnych warunków na stoku i maksymalnej przyjemności z jazdy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz