Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 6 079,00 zł - 6 760,00 zł

KOŁA

Aktywne filtry

  • Nasz lekki zestaw kół do jazdy po szutrze jest idealny dla rowerzystów szukających drugiego zestawu do jazdy po szutrze lub po prostu chcących uaktualnić swoje obecne koła. Capital 1.0 X40 posiada obręcz z włókna węglowego UD o szerokości 40mm. Profil obręczy ma nowoczesną szerokość wewnętrzną 23mm i jest przystosowany do jazdy bezdętkowej, aby lepiej dostosować się do współczesnych trendów w kierunku szerszych rozmiarów opon bezdętkowych do jazdy gravelowej. Oba koła posiadają 28 szprych z 6-cio zapadkową piastą Syncros. W zestawie znajdują się wentyle bezdętkowe.

  • Nasz lekki zestaw kół do wspinaczki Capital 1.0 35 posiada obręcz z włókna węglowego UD o wysokości 35mm. Profil obręczy ma nowoczesną szerokość wewnętrzną 21 mm i jest przystosowany do montażu bezdętkowego. Oba koła posiadają 24 szprychy z 6-cio zapadkową piastą Syncros. W zestawie znajdują się wentyle bezdętkowe.

  • Nasz lekki zestaw kół aero Capital 1.0 50 posiada obręcz aero z włókna węglowego UD o wysokości 50mm. Profil obręczy ma nowoczesną szerokość wewnętrzną 21 mm i jest przystosowany do montażu bezdętkowego. Oba koła posiadają 24 szprychy z 6-cio zapadkową piastą Syncros. W zestawie znajdują się wentyle bezdętkowe Long Body.