Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 20 259,00 zł

Rozmiar ramy UNIBIKE

Rozmiar ramy UNIBIKE

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

e-City / Trekking

Bezproblemowe przemierzanie dziesiątek kilometrów bez uczucia nadmiernego zmęczenia? Z nowoczesnymi rowerami elektrycznymi to możliwe! Zapoznaj się z szeroką ofertą typowo miejskich, trekkingowych bicykli na akumulator. Korzystając ze strony internetowej, masz możliwość dokładnego przeanalizowania specyfikacji technicznej oraz porównania poszczególnych modeli. Jeśli jednak wolisz zobaczyć pojazd przed zakupem na własne oczy, nasz sklep rowerowy mieści się w Gorzowie Wielkopolskim – serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Rowery elektryczne miejskie - świetna alternatywa dla samochodów z silnikami spalinowymi

Jeśli cenisz sobie wysoką mobilność, komfort jazdy, a jednocześnie troszczysz się o kondycję środowiska naturalnego, rowery elektryczne trekkingowe będą stanowiły dla ciebie doskonałą opcję. To pojazdy niezwykle wygodne, które szczególnie dobrze sprawdzają się w warunkach miejskich. E-bike pomoże Ci sprawnie omijać korki, a także przemierzać nawet dłuższe dystanse bez uczucia nadmiernego znużenia. To sprawia, że doskonale nadaje się na dojazdy do pracy, na uczelnię czy do szkoły.

Aktywne filtry

W przeciwieństwie do pojazdów, które są wyposażone w silniki spalinowe, trekkingowe rowery miejskie e-bike nie generują żadnych zanieczyszczeń do środowiska. To bardzo ekologiczny środek transportu, dzięki któremu nie tylko będziesz mógł sprawnie przemieszczać się między punktami A i B, ale też przyczynisz się do zmniejszenia emisji spalin. Jak wiemy, cząsteczki z rur wydechowych w większych ośrodkach miejskich są jednymi z głównych czynników powodujących powstawanie szkodliwego smogu.

Aktywnie spędzony czas na zewnątrz - e-bike trekkingowy to doskonały sposób na rekreację!

W czasach, kiedy znalezienie czasu oraz motywacji do uprawiania jakiejkolwiek aktywności fizycznej nie jest już tak łatwe, jak jeszcze kilka lat wstecz, szczególne znaczenie ma sprzęt, jakiego używamy. Doceniamy w szczególności komfort, bezawaryjność, intuicyjną obsługę oraz możliwość wykorzystania roweru elektrycznego do różnych celów.

JWielu użytkowników klasycznych jednośladów uważa, że modele wspomagane silnikiem elektrycznym nie przynoszą żadnych korzyści zdrowotnych. To nie jest prawda! Mimo że e-bike jest zasilany akumulatorem oraz ułatwia wjazdy pod duże wzniesienia, to jednak nie jeździ samoistnie. Do napędzania niezbędna jest siła mięśni oraz zachowanie prawidłowej postawy, więc użytkownik musi włożyć nieco wysiłku w jazdę na rowerze trekkingowym elektrycznym.

JTrekkingowe e-bikes znajdą szczególne miejsce w sercach osób, które np. ze względów zdrowotnych nie są w stanie uprawiać klasycznego kolarstwa. Możliwość rekreacyjnej jazdy na świeżym powietrzu bez nadmiernego obciążania układu oddechowego doceniana jest zwłaszcza wśród seniorów, astmatyków, osób po kontuzjach, z alergiami oraz nadwagą. Pamiętajmy - każda forma aktywności jest bardzo dobra, a e-bike również angażuje każdą z części naszego ciała!

Po mieście i w terenie – uniwersalne rowery trekkingowe e-bike

Elektryczne jednoślady trekkingowe SCOTT sprawdzą się nie tylko do przejazdów po miejskich ulicach, ale też na ścieżkach poza terenem zabudowanym. Elektryczne wspomaganie napędu ułatwia wjazd na wzniesienia i dobrze sprawdza się na drogach gruntowych. Możesz więc zabrać e-bike'a na urlop, gdzie będziesz spędzał czas, przemierzając nowe szlaki w otwartej przestrzeni: nad jeziorem, w lesie, a nawet w górach.

Sklep rowerowy Gorzów Wielkopolski – SCOTT

Wśród elektrycznych e-bike'ów trekkingowych z naszej oferty dostępne są zarówno modele odpowiednie dla kobiet, jak i mężczyzn. Proponujemy modele nieco tańsze, jak i te “z najwyższej półki” - wyposażone w najnowocześniejsze podzespoły i elementy mechaniczne, które odpowiadają za najwyższy komfort jazdy na e-bike'u miejskim.

Jeśli wybór odpowiedniego modelu roweru do jazdy po mieście, czy też rekreacyjnej jazdy w terenie, stanowi dla Ciebie wyzwanie - odwiedź nasz sklep bądź skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila lub telefonu. Postaramy się doradzić Ci najlepszy możliwy jednoślad trekkingowy, który sprosta Twoim oczekiwaniom oraz indywidualnym preferencjom!