Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 71 999,00 zł

Rozmiar ramy UNIBIKE

Rozmiar ramy UNIBIKE

Rozmiar ramy

Rozmiar ramy

Elektryczne eRIDE

Przemieszczanie się z punktu A do punktu B jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Jeśli jesteś mieszkańcem dużego miasta i masz dość codziennych korków w drodze i w powrocie z pracy – rower elektryczny eRIDE jest idealnym rozwiązaniem. To skuteczny sposób na to, aby bez wysiłku dostać się do wybranego celu – wygodnie oraz bez tracenia nerwów na długotrwałe przestoje na zatłoczonych ulicach.

Nowoczesność i wygoda – bicykle z silnikami

Rower elektryczny eRIDE został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić Ci optymalny komfort oraz niezawodność. Doskonale sprawdza się w warunkach miejskich, ale może on być także praktyczny w warunkach szosowych. To rodzaj jednośladu, który ułatwi Ci pokonywanie wzniesień i ograniczy Twój wysiłek podczas jazdy, a jednocześnie będzie przyjazny środowisku.

W naszym sklepie internetowym dostępne są rowery elektryczne eRIDE, które pochodzą od jednego z najbardziej uznanych producentów - marki SCOTT. Wyposażone są w specjalne silniki, dzięki którym szybko i sprawnie pokonasz wybraną trasę. Oferujemy modele dostępne w rozmiarach od XS do XL - wyposażone w obręcze 27,5”, 28” oraz 29”.

Aktywne filtry

Nowoczesne technologie co do zasady mają ułatwiać nasze życie. I nie inaczej jest w przypadku elektrycznych rowerów SCOTT, które wyposażone są w specjalny e-system wspomagający układ napędowy. Modele eRide dostarczają mnóstwo frajdy z przyjemnej, niemęczącej jazdy w warunkach miejskich. Są zatem doskonałe do poruszania się po terenie zabudowanym - mogą stanowić podstawowy środek lokomocji w dojazdach do pracy, wyprawach na zakupy czy podczas zwykłych, rekreacyjnych wycieczek.

Komfortowy środek lokomocji, który nigdy nie zawodzi

Dzięki zastosowaniu elektrycznego napędu, rowery eRide sprawdzają się zwłaszcza wśród osób starszych oraz takich, które z różnych względów nie są w stanie pokonywać długich dystansów. To doskonała alternatywa dla klasycznego bicyklu miejskiego, do którego rozpędzenia konieczne jest angażowanie mięśni.

Elektryczne rowery SCOTT są przede wszystkim tańszym oraz bardziej ekologicznym substytutem dla klasycznych samochodów spalinowych. Umożliwiają sprawną jazdę po mieście - dzięki nim możliwe jest omijanie korków oraz unikanie przestojów wynikających np. ze stłuczek czy innych zdarzeń komunikacyjnych, które spowalniają ruch.

Wydajny akumulator, doskonałe parametry jezdne – SCOTT eRide

Co do zasady mocne rowery elektryczne nie są przeznaczone do jazdy po dedykowanych ścieżkach- nadają się jedynie do ruchu po ulicy. Jednak na rynku dostępne są modele o słabszej mocy, którymi legalnie oraz bezpiecznie możemy przemierzać miejskie szlaki.

Rowery eRide SCOTT umożliwiają stabilną, bezpieczną oraz sprawną jazdę po utwardzonych drogach. Jazda takim modelem bicyklu wiąże się z mniejszym wysiłkiem (choć nie zerowym - układ napędowy jest jedynie wspomagany, nie jest to pojazd zasilany jedynie silnikiem) oraz większą wygodą niż ma to miejsce w przypadku klasycznych jednośladów miejskich.

Elektryczne bicykle SCOTT występują w wielu modelach, spośród których każdy miłośnik dwóch kółek z pewnością wybierze ten idealny dla siebie. Przedział rozmiarów eRide to XS-XL, a obręcze kół zastosowane w poszczególnych modelach mają wielkość 27,5”, 28” oraz 29”.