Responsive layout
navigate_next
keyboard_backspace

Elektryczne eRIDE

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 7 799,00 zł - 53 999,00 zł

Rozmiar ramy UNIBIKE

Rozmiar ramy UNIBIKE

Rozmiar ramy ( SCOTT, BERGAMONT)

Rozmiar ramy ( SCOTT, BERGAMONT)

Rozmiar kół

Rozmiar kół

Elektryczne eRIDE

Przemieszczanie się z punktu A do punktu B jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Jeśli jesteś mieszkańcem dużego miasta i masz dość codziennych korków w drodze i w powrocie z pracy – rower elektryczny eRIDE jest idealnym rozwiązaniem. To skuteczny sposób na to, aby bez wysiłku dostać się do wybranego celu – wygodnie oraz bez tracenia nerwów na długotrwałe przestoje na zatłoczonych ulicach.

Nowoczesność i wygoda – bicykle z silnikami

Rower elektryczny eRIDE został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić Ci optymalny komfort oraz niezawodność. Doskonale sprawdza się w warunkach miejskich, ale może on być także praktyczny w warunkach szosowych. To rodzaj jednośladu, który ułatwi Ci pokonywanie wzniesień i ograniczy Twój wysiłek podczas jazdy, a jednocześnie będzie przyjazny środowisku.

W naszym sklepie internetowym dostępne są rowery elektryczne eRIDE, które pochodzą od jednego z najbardziej uznanych producentów - marki SCOTT. Wyposażone są w specjalne silniki, dzięki którym szybko i sprawnie pokonasz wybraną trasę. Oferujemy modele dostępne w rozmiarach od XS do XL - wyposażone w obręcze 27,5”, 28” oraz 29”.

Jest 120 produktów.

Pokazano 1-120 z 130 pozycji

Aktywne filtry