Kids

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 177,00 zł - 1 850,00 zł

Rozmiar kół

Rozmiar kół

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kids

Chcesz zaszczepić w swoim maluchu pasję do kolarstwa? To świetny pomysł - jazda na rowerze, zwłaszcza wśród najmłodszych pociech, doskonale wpływa na rozwój ich aparatu ruchu, a także ułatwia naukę podejmowania własnych decyzji. W asortymencie naszego sklepu dostępne są dziesiątki modeli rowerków biegowych i trójkołowych - zarówno dla dzieci, które niedawno nauczyły się chodzić, jak i dla takich, które są już w stanie samodzielnie kierować pojazdem.

Przygoda z kolarstwem – od dziecka!

Jazda na rowerze to nie tylko doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu, ale też wstęp do szlachetnej dyscypliny sportowej, jaką jest kolarstwo. Nawyki, które szkraby nabywają w najmłodszych latach swojego życia, jeżdżąc na pojazdach biegowych lub trójkołowych, przekładają się na jakość ich życia w okresie dorosłości - z tego powodu przygodę z jednośladami warto rozpocząć już w wieku kilku lat.

Rowerki biegowe dla dzieci dostępne w naszej ofercie są przede wszystkim stabilne. Mnogość wzorów, kolorów oraz kształtów pojazdów ułatwia wybór odpowiedniego modelu dla chłopca oraz dla dziewczynki. Niektóre z jednośladów wpisujących się w asortyment SCOTT Gorzów Wielkopolski są wyposażone nawet w załączone minitorby bagażowe na drobiazgi i zabawki.

Przednia zabawa na dwóch (lub więcej) kółkach - rowery trójkołowe dla dzieci

Największą z zalet zakupu modelu biegowego lub trójkołowego jest możliwość rozwijania pasji kolarskiej od najmłodszych lat. Dla maluchów jazda na wiąże się nie tylko z zabawą, ale też poprawą motoryki i koncentracji. Podczas wybierania idealnego pojazdu dla szkraba warto zwracać uwagę na to, by rama była lekka, a opony cechowały się optymalnymi właściwościami amortyzacyjnymi. Kluczowy jest dobór modelu przystosowanego do wzrostu malca – bowiem dopiero wtedy pojazd sprzyja nauce utrzymania odpowiedniej pozycji, a jazda na nim jest bezpieczna i komfortowa.

Z pewnością zdarzy się niejednokrotnie, że pierwsze sekwencje ruchów wykonywane przez dziecko na jednośladzie zakończą się upadkiem. Z tego względu, poza solidnym bicyklem biegowym lub trójkołowym, warto wyposażyć malca również w specjalne ochraniacze i kask, które zminimalizują ryzyko uszkodzenia ciała.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry