• -15%

Jeździk PUKY - WUTSCH Bundle Jasnoszary

288,15 zł - 15%
339,00 zł

(288,15 zł szt.)

Brutto
Ilość
Dostępny

PUKY WUTSCH® mobilizuje początkujących kierowców - również na spacerach.

Wychylna przednia oś PUKY WUTSCH® umożliwia płaski kąt skrętu i stabilizuje pojazd przy mniejszych przeszkodach. Dzieci w wieku od 1,5 roku, które już same chodzą, mają również zdolność bezpiecznego poruszania się na mniej płaskich powierzchniach. PUKY WUTSCH®, dzięki wychylnej przedniej osi wspiera kolejne etapy rozwoju równowagi i jest logicznym następcą pojazdu PUKYlino®. Dostępny w 4 kolorach PUKY® color, jagodowy, jasnoszary i kiwi, PUKY® WUTSCH® jest również szeroko pozycjonowany pod względem wzornictwa. Całkowicie nowy: Jasnoszary kolor ma 2 kreatywne dekory w niebieskie niebo i różowe, aby się trzymać!

 

My first PUKY®

Gdyby tylko życie mogło być dla Twojego dziecka zawsze tak łatwe jak w momencie, gdy wkracza w świat mobilności wraz z pojazdami PUKY:

wszystkie jeździki PUKY® zostały zaprojektowane tak, by małe dzieci, potrafiące już siadać czy biegać, mogły poruszać się na nich intuicyjnie i w ten sposób dalej rozwijać swoją motorykę. Proste ruchy, jak odpychanie od podłoża, składają się w trakcie jazdy na złożone procesy – które w widoczny sposób sprawiają dziecku frajdę. Przede wszystkim dziecko ma odczuwać radość z ruchu, który jest dla niego bardzo ważny. Tylko poprzez ruch Twoje dziecko rozwija swoje główne zmysły i nabywa podstaw dla skutecznej nauki jazdy.

 

ERGONOMICZNE SIODEŁKO Z WYGODNYM UCHWYTEM DO NOSZENIA I OPARCIEM NA KOLANO - FORMA PODĄŻA ZA FUNKCJĄ

 

Ergonomiczne siodełko WUTSCH® zapewnia centralny punkt środkowy i wspiera ruchy dziecka. Specjalna powierzchnia siodełka zapewnia bezpieczne użytkowanie. Zintegrowany uchwyt WUTSCH® ułatwia noszenie jeździka, co zawsze może się zdarzyć podczas spaceru na zewnątrz. Wyprofilowane siodełko umożliwia straszym dzieciom korzystanie z dodatkowej funkcji jeździka - trochę jak hulajnoga - dziecko odpycha się jedną nogą, a drugą zgiętą nogą opiera się kolanem o siodełko.

 

BEZPIECZNE CHWYTY - BEZPIECZEŃSTWO POD KONTROLĄ

 

Bezpieczne i przyjazne dziecku, to esencja wszystkich pojazdów PUKY. To PUKY jako pierwszy producent użył specjalnie wyprofilowanych chwytów kierownicy, które posiadają zabezpieczenie przed zsunięciem się dłoni dziecka. Dzięki temu chwyty chronią dłonie dziecka podczas wypadku lub gdy dziecko uderzy o kierownicę. Chwyty posiadają dobrą przyczepność, a ich średnica jest odpowiednia dla dziecięcych dłoni i pozwala na ich pewne uchwycenie.

 

OGRANICZNIK SKRĘTU - ROZSĄDNE DLA NAJMŁODSZYCH

 

Pojazdy z serii "My first PUKY" mają ograniczenie kąta skrętu kół, ponieważ powinny mieć stabilną podstawę. Wzmacnia to, szczególnie dla początkujących, zaufanie do pierwszych prób jazdy. Ponieważ ze względu na konstrukcję nie można tu osiągnąć wyższych prędkości, takie ograniczenie nie stanowi żadnego ryzyka obrażeń w przypadku upadku.

 

MIĘKKIE - CICHE KOŁA - NIE MA PROBLEMU Z SĄSIADAMI

 

Plastikowe koła, pokryte miękką gumą, czynią pojazd bardzo cichym. Dzięki temu można go spokojnie używać w mieszkaniu. Koła posiadają również doskonałą przyczepność.

 

WYTRZYMAŁE NA UDERZENIA MALOWANIE PROSZKOWE - JAKOŚĆ MADE IN WÜLFRATH

 

Niezwykle odporne na uderzenia i trwałe malowanie proszkowe jest stosowane przez nas we wszystkich naszych pojazdach i wykonane we własnej fabryce w Wülfrath. Malowaniem tym pokryte są wszytkie elementy metalowe, malowanie jest odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne oraz oczywiście wolne od toksyn i zanieczyszczeń.

 

WYCHYLNA OŚ - NOWE WYZWANIA

 

W przeciwieństwie do PUKYlino®, WUTSCH® ma przednie koła wysunięte bardziej przed kierownicę, dzięki temu pojazd nie przewróci się do przodu na przeszkodzie. Zmieniona geometria pojazdu, która pozwala zarówno na poruszanie się w domu, jak i na spacery na zewnątrz, jednocześnie uniemożliwia zamontowanie w przednich kołach sztywnej osi. Wychylna oś WUTSCH® jest jednak nie tylko techniczną koniecznością, ale jest kolejnym logicznym krokiem w kierunku nowych wyzwań i rozwoju równowagi dziecka, ponieważ stabilność boczna jest teraz bardziej kontrolowana przez dziecko.

 

BEZPIECZNE CHWYTY

Bezpieczne i przyjaznedziecku, to esencja wszystkich pojazdów PUKY. To PUKY jako pierwszy producentużył specjalnie wyprofilowanych chwytów kierownicy, które posiadajązabezpieczenie przed zsunięciem się dłoni dziecka. Dzięki temu chwyty chroniądłonie dziecka podczas upadku. Chwyty mają dobrą przyczepność, a ich średnica jest odpowiednia dla dziecięcych dłoni i pozwala na ich pewne uchwycenie.

 

TOREBKA NA RAMĘ

Torebka na ramę z uroczą pandą zapewnia maksymalną zabawę. Podkładki na kierownicę i wystrój pandy są również dopasowane kolorystycznie. Torebka zapewnia miejsce na zabawki lub na butelkę do picia.

 

OSTRZEŻENIA

 

Uwaga: Nie może być używane przez dzieci powyżej 36 miesiąca.

 

Odpowiedni dla dzieci od 1,5 roku.

 

Waga maksymalna 20 kg.

00003027

Specyficzne kody