Aktualności ze świata SCOTT - bądź na bieżąco !

Zawodnikom SCOTT udało się rozegrać emocjonujące wyścigi i stanąć na podium w prawdziwie mistrzowskim stylu.

Historia tworzy się na nowo! Patrząc wstecz na jeden z najbardziej udanych weekendów wyścigowych w historii, zawodnicy SCOTT zdołali zapewnić emocjonujące wyścigi i podium w prawdziwie mistrzowskim stylu. Od XC do DH, szosy i triathlonu, te wyścigi pozostawią ślad w podręcznikach historii.

remove_red_eye 389 odsłony

SCOTT DH Factory - z nowymi partnerami

SCOTT Sports kontynuuje swoją współpracę z SCOTT DH Factory Team! Po dwóch latach sukcesów, SCOTT ponownie podpisuje kontrakt z SCOTT DH Factory na najbliższą przyszłość.

remove_red_eye 296 odsłony

NOWY SCOTT Patron eRIDE

Integracja, olśniewający design i starannie dobrana geometria w połączeniu z nowym, wydajnym napędem Bosch to znacznie więcej niż tylko wspaniała jazda. To, co otrzymujesz, to wysublimowane wrażenia podczas jazdy w górę i w dół, raz za razem. Patron eRIDE - Boss the trails

remove_red_eye 387 odsłony

Przedstawiamy nowego Axis eRIDE Evo

Przedstawiamy nowego Axis eRIDE Evo Dzięki bezprecedensowemu poziomowi integracji, najmocniejszemu na rynku silnikowi Bosch oraz pełnemu zawieszeniu, SCOTT przedstawia swój nowy rower terenowy, który jest idealnym towarzyszem dla miejskich odkrywców i osób dojeżdżających do pracy.

remove_red_eye 458 odsłony